Hotel TV

Telewizja hotelowa – jej projektowanie oraz montaż to nasza specjalność. Przez wiele lat działalności wykonaliśmy kilka ( jak nie więcej..)  instalacji oraz dostarczyliśmy i zamontowaliśmy tysiące telewizorów.Opierając się na bogatym doświadczeniu oferujemy rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb obiektów pobytowych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi: od montażu anten, przez instalacje stacji czołowych po wdrożenia systemów telewizji IP.:

Podstawowa usługa to montaż anteny i urządzeń do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Tego typu telewizja hotelowa jest niedroga, a w chwili obecnej zapewnia dostęp do około 30 kanałów w cyfrowej jakości. Minusem jest fakt, że są to kanały wyłącznie polskojęzyczne.Jeśli Państwa obiekt odwiedzają goście z zagranicy, najlepszym rozwiązaniem jest odbiór telewizji satelitarnej poprzez wbudowane w telewizory odbiorniki satelitarne lub montaż stacji czołowej.Najtańszym rozwiązaniem dostępu do kanałów obcojęzycznych jest zakup telewizorów hotelowych z wbudowanymi tunerami satelitarnymi. Rozwiązanie takie, wraz z instalacją telewizji naziemnej umożliwia stworzenie bogatej oferty programowej, jednakże nie pozwala na odbiór kanałów kodowanych.Alternatywą do powyższego jest zainstalowanie stacji czołowej.

Urządzenie to umożliwia odbiór telewizji satelitarnej, także kodowanych kanałów płatnych, i udostępnianie ich w każdym pokoju. Odbywa się to poprzez debranie sygnału satelitarnego, rozkodowanie go i przesłanie w formie dostosowanej do posiadanych telewizorów.

Dla dużych inwestycji trafnym wyborem może okazać się telewizja hotelowa interaktywna IPTV, udostępniająca oprócz telewizji szereg funkcji hotelowych i dostęp do internetu z poziomu pilota do telewizora.

W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych dostawców oraz własne doświadczenie zdobyte podczas licznych instalacji w różnych warunkach, na terenie całej Polski.