Samsung – Lynk™ SINC

Samsung Lynk™ SINC to doskonałe rozwiązanie dla hotelarzy, którzy chcą oferować swoim klientom usługi szyte na miarę najwyższej jakości.

Intuicyjny interfejs, dostęp do Internetu i osobistych urządzeń mobilnych, pozwoli każdemu klientowi poczuć się gościem klasy premium.

System ten pozwala na zarządzanie treścią wyświetlaną na ekranach telewizorów 3, 4 i 5-gwiazdkowych hotelach, a także ich podziałem na grupy.

Dzięki temu, każdy z hotelowych gości znajdzie przydatne dla siebie informacje np. na temat okolicy, aktualnego menu czy pakietu ofert rozrywkowych.

Personalizacja wiadomości oraz informacji umożliwia skuteczniejszą promocję usług hotelowych, a także staranne dopasowanie komunikatu do konkretnej grupy odbiorców. Udostępniane informacje mogą być podmieniane natychmiast lub o określonej porze dnia lub nocy. Lynk™ SINC pracuje w oparciu o infrastrukturę sieciową (LAN/WLAN) wykorzystując komputer (STB) wbudowany w telewizor. Jest to idealne rozwiązanie dla systemów IPTV z modułem zarządzania kanałami, w tym obsługę Pay TV. Możliwa integracja z hotelowym systemem PMS pozwala na przywitanie gościa z imienia i nazwiska w wybranym języku, a także podgląd swojego rachunku oraz możliwość szybkiego wymeldowania się.