O nas

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań informatycznych, każdy dzień wzbogaca naszą wiedzę. Co przekłada się na szybkie i konkretne podejmowanie działań w zakresie rozwiązywania problemów, z jakimi spotykają się firmy XXI-w.

Poznaj Pawła!

Cześć,

Jestem Paweł Maderski, od 12 lat zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw z branży HoReCa. Jestem praktykiem, który przed otwarciem firmy poznawał tę branżę od wewnątrz. Dziś dostarczam rozwiązania, które znacząco ułatwiają pracę i skracają kluczowe procesy w tych przedsiębiorstwach. Osobiście dbam o wszystkie wdrożenia, jakie dostarcza PM Business Solutions — wszystko po to by moi klienci wiedzieli, że mam partnerskie podejście. Zadbajmy o siebie:)

Paweł Maderski Foto

Paweł Maderski

Poznaj Paulinę!

Cześć,

Jestem Paulina Szydłowska. Od niedawna zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw z branży HoReCa. Jestem nowa w tym biznesie, ale jak mało kto ogarniam całą dokumentację. Znam się na tym:) a może poznaje? Kto wie! Staram się jak mogę, by wspierać nasz zespół.

Paulina Szydłowska

Paulina Szydłowska

Poznaj Radka!

Cześć,

Jestem Radosław Maderski, w firmie PM zajmuje się <hmm??> I to dobre pytanie! Wdrażam kompletne rozwiązania z zakresu budowy stron internetowych, pozycjonowania i budowy marki w sieci.

radek_pmyśli

Radosław Maderski

Poznaj Arka!

Cześć,

Jestem Arkadiusz Zieliński. Zajmuje się instalacjami, montażem. Rozwiązywaniem problemów z zakresu instalacji, nisko, jak i wysoko prądowych. Telewizji hotelowej!

christmas, merry christmas, christmas card-6755740.jpg

Arkadiusz Zieliński

network, business, growth-4465291.jpg

Zaufaj doświadczeniu

Uprość wdrażanie procesów biznesowych dzięki kompleksowemu pakietowi obejmującemu oprogramowanie dla HoReCa, infrastrukturę i mechanizmy ujednoliconej komunikacji. Zapewniamy produkty, usługi i specjalistów od integracji. Korzystamy z rozwiązań sprawdzonych firm.

wdrażamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania

Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o technologię dostarczane przez polskich i światowych liderów technologicznych.