Samsung LYNK Cloud

Oprogramowanie stworzone z myślą o usprawnieniu zarządzania telewizorami hotelowymi.

Samsung LYNK Cloud

wyjątkowa platforma zarządzania telewizorami

Samsung LYNK Cloud to kompleksowe rozwiązanie chmurowe dla hoteli. LYNK Cloud to coś więcej niż potężny system zarządzania treścią i urządzeniami, może analizować wykorzystanie treści przez gości, aby odkryć spostrzeżenia marketingowe, które pomagają menedżerom hoteli w dostarczaniu zoptymalizowanych promocji, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia przychodów.

Samsung LYNK Cloud to kompleksowa zintegrowana platforma oferująca zarządzanie treścią, kontrolę urządzeń, a nawet analizę danych. LYNK Cloud może analizować wykorzystanie treści przez gości, aby odkryć spostrzeżenia marketingowe, które pomagają menedżerom hoteli w dostarczaniu zoptymalizowanych promocji, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia przychodów.

Zarządzaj wieloma nieruchomościami z dowolnego miejsca

Samsung LYNK Cloud umożliwia zdalne zarządzanie nieruchomościami z niemal dowolnego miejsca na świecie*. Dostępny online i obsługujący wielu użytkowników, jest idealny do globalnych operacji hotelarskich ze scentralizowanym zarządzaniem, dając użytkownikom kontrolę nad wyświetlaczami hotelowymi na całym świecie.