Samsung Reach

Samsung Reach jest ostatnią wersją systemu tej marki opłacanej jednorazowo. Rozwiązanie mimo lat jest sprawdzone i pewne. Co dalej?

Samsung jak każda firma, widzi cel w usługach płatnych abonamentowo.

Samsung Reach IP

Rozwiązanie działające w oparciu o sieć LAN (WiFi). Pozwala na zarządzanie telewizorem w czasie rzeczywistym.

Samsung Raech RF

Rozwiązanie pozwalające na przesyłanie treści reklamowych oraz zarządzanie telewizorem za pomocą kabla antenowego

Samsung Reach IP

Rozwiązanie działające w oparciu o sieć LAN (WiFi). Pozwala na zarządzanie telewizorem w czasie rzeczywistym.

Samsung Raech RF

Rozwiązanie pozwalające na przesyłanie treści reklamowych oraz zarządzanie telewizorem za pomocą kabla antenowego

Samsung LYNK Cloud

Najnowsze rozwiązanie od Samsung, powala na zarządzanie telewizorami z poziomu serwera chmurowego. Z dowolnego miejsca na Ziemni.

Korzyści technologii SINC oraz REACH

Oferuj gościom hotelowym zindywidualizowane wrażenia, wykorzystując najnowszą technologię, jaką zapewnia LYNK REACH 4.0 firmy Samsung. System umożliwia kompleksowe rozwiązanie zarządzania treścią, przez co umożliwia m.in. oferowanie dodatkowych usług – począwszy od większej liczby kanałów przekazywania informacji poprzez wygodne opcje komunikacji a na skutecznym zarządzaniem wszystkimi pokojami, jakie oferujesz.

Zarządzaj treścią ujednoliconym rozwiązaniem do zarządzania treścią, jakim jest LYNK REACH 4.0. System obsługuje sieci WI­FI, LAN i infrastruktury współosiowe. Funkcje te usprawniają zarządzanie, monitorowanie i obsługę hotelowych gości. Dzięki przekierowaniu z własnego serwera służącego do zarządzania i dostępnym dostosowanym szablonom jako osoba zarządzająca systemem możesz tworzyć i wykorzystywać spersonalizowane usługi zapewniające gościom hotelowym nie tylko przyjemniejszy pobyt, ale także odzwierciedlające ich oczekiwania podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Funkcje systemu obejmują dostęp do szeregu kanałów IP i RF, aplikacji dając niezliczoną liczbę możliwości konfiguracji i personalizacji.

System LYNK REACH 4.0 daje także możliwość dwustronnej komunikacji. Oznacza to, że menedżer hotelu może się dzięki niemu komunikować z gośćmi i odwrotnie. Korzystając z tego rozwiązania otrzymujesz wygodną opcję zdalnego sterowania umieszczonym w pokoju telewizorem.

Zwiększ widoczność marki i oferty Twojego hotelu

Dzięki tej technologi możesz skorzystać z Powitalnych Kanałów Wideo idealnych do przekazywania gościom przydatnych informacji. System umożliwia przesłanie pliku wideo lub wprowadzenie URL w prosty sposób. Co ważne każdy kanał może mieć ustaloną osobną listę klipów np. polecających oferty specjalne dostępne w obiekcie czy pokazujących hotelowe udogodnienia, lokalne wydarzenia bądź inne atrakcje. Obszar, na którym wyświetlane jest wideo, jest w pełni modyfikowalny, więc można go swobodnie dostosować do potrzeb. System / architektura technologii LYNK™ REACH 4.0 jest w stanie zapewnić dodatkowe źródło przychodu i zwiększa rozpoznawalność marki hotelu dzięki możliwości strumieniowego przesyłania spersonalizowanych treści wideo.

Wdrażamy wyłącznie sprawdzone rozwiązani

Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o technologię dostarczane przez polskich i światowych liderów technologicznych.